Smart-Kids

                      tel. 607-988-776  e-mail: info@smart-kids.pl

Akademia Małego Muzyka

Zawsze starałam się rozwijać moją córkę Natalię wszechstronnie, dużo czytamy, rozmawiamy, malujemy, uczestniczymy w różnych zajęciach. Gordonki w Smart Kids początkowo uznałam za jedną z wielu naszych aktywności. Jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku spotkaniach moja córka wykonała milowy skok w świat muzyki – tańczy, śpiewa, zaczęła zauważać dużo bardziej każdą pojawiającą się melodię. Stała się odważniejsza, pewniejsza siebie i muzyka pomaga jej przełamywać lody w kontaktach z nowymi osobami. Uważam, że efekty tych zajęć to najbardziej spektakularne efekty jakie do tej pory osiągnęliśmy i żałuję, że nie trafiliśmy tu wcześniej! 🥁🎷

 
 

Andrzej uczęszcza na zajęcia odkąd skończył prawie 3 miesiace. Teraz ma rok i dwa miesiace i widać efekty współpracy z Panem Wojtkiem. Potrafi w domu odtworzyć wszystkie śpiewanki wraz z ruchem do nich. Nauczył się koncentracji. Polecamy zajęcia ze względu na przemiła atmosferę i indywidualne podejście Pana Wojtka do dziecka. Zawsze dostajemy wskazówki jak stymulować dziecko muzycznie. Można wysłać filmy i poradzić się. Po roku chodzenia na zajęcia uczęszczamy nadal i mamy nadzieję, że co raz więcej maluchów do nas dołączy. Pozdrawiamy serdecznie.

 

 

 

Wszystkim posiadającym dzieci polecam zajęcia z kształcenia słuchu w Smart Kids. Pan Wojtek kształci umiejętności dzieci wg ściśle określonej metody, a tego śpiewanie w przedszkolu czy w domu nie zastąpi. Dzięki tym zajęciom moje własne maluchy są otwarte na muzykę. Starszak ma ma doskonałą pamięć słuchową. W prawdzie na zajęciach nie jest puszczany Beethoven, ani nie ma piosenek z jakimś wzniosłym tekstem, ale zwykłe machanie chustkami i śpiewanie "pa pa pa" daje ZNACZNIE więcej :). Pamiętajmy też, iż dzięki takiemu umuzykalnieniu, dzieci zaczynają szybciej mówić. Do zobaczenia w Smart Kids.

 

 
 

Polecam zajęcia ponieważ rozwijają dzieci w kierunku muzycznym. Zajęcia nie są przesadnie przeładowane treścią. Rytmiczanki z zajęć wpadają w ucho i pamięć również dorosłym. Polecam dla dzieci od kilku miesięcy po kilka lat.

 

 
 
 
 

 


                                     

Regulamin

Polityka prywatności

Gordonki  Białystok

 

KONTAKT:

ul.Orzeszkowej 32 lok.409

15-084 Białystok

tel.607-988-776

info@smart-kids.pl

Dane do przelewu:

Smart Kids Wojciech Mickiewicz

nr konta 45 1950 0001 2006 0040 5807 0001